Jdi na obsah Jdi na menu
 


návod na GTA San Andreas 2


a) Garage (začátek v San Fierru)

1) Wear Flowers In Your Hair

Spolu s Thruth dojedete do garáží v San Fierru. Rozhodnete se zde zřídit auto opravnu, Thruth zná několik dobrých automechaniků. Naskočte do auta a vyzvedněte si oba mechaniky a elektrotechnika. Nakonec se vraťte zpět do báze.

2) Deconstruction

Vaše sestra si postěžuje na stavaře, kteří pracuji nad garáží. Půjdete tam a postřílíte co nejvíce dělníků, pak naskočte na jeden z těch buldozerů a zničte všechny budovy, nakonec zbyde šéf dělníků, který se schoval na záchodě. Opět buldozerem posuňte budku do připravené díry a pak míchačkou na beton nalijte, čímž dokončíte své vražedné choutky.

3) 555 WE TIP - San Fierro C.R.A.S.H.

Kontaktuje vás policajt, potřebuje se nějakého jiného policajta zbavit. Jeďte na určené místo a tam počkejte, až jeden z těch chlapíků bude odjíždět s autem do podzemního parkoviště. Jeďte za ním a zabte ho. Získáte z něho oblečení a potom běžte mezi zbylé pracovníky hotelu. V intru uvidíte, které auto máte ukrást. Přijedou 3 auta a to, které hledáte, se může objevit v libovolném pořadí, ale není problém správné auto získat.

Pokud se tak stane, jeďte co nejrychleji s tím autem zpět do garáže a pak honem zpět a zaparkujte ho do podzemního parkoviště, běžte opět před hotel a počkejte na spuštění animace.

b) Syndicate (Pleasure Dome- na mapě modrá lebka)

1) Photo Opportunity

Cesar vás zavolá, abyste za ním přijel. A pak spolu odjedete do malého městečka, vylezte na střechu a jenom foťte ksichty padouchů, mezi nimi najdete i Rydera.

2) Jizzy

Od Woozzieho se dozvíte, kdo je ten pasák na té fotce a dokonce i to, že žije v San Fierru. Zajeďte za ním (na mapě - modrá lebka). Dostanete od něho úkoly a vozidlo, které nesmíte zničit. První úkol je prostý - dopravit štětku k zákazníkovi, další je zabít konkurenčního pasáka, ochránit prostitutku a poslední je zabít reverenda, který se snaží vymýtit prostituci a to přece nemůžete dopustit. Poslední úkol je akčnějšího ražení, samopalem koste po autě a limuzíně, dokud nevybuchne.

3) T-Bone Mendez

Jeďte na určené místo a zjistíte, že vás někdo předběhl a odjel se zbožím pryč. Naskočte na motorku a zaměřte se na nejbližšího chlápka, vaším úkolem je dojet blíž k jednomu z nich a šlohnout (levý [CTRL]) jim balíček z motorky. Takto to musíte udělat všem čtyřem chlápkům. Jenom si dávejte pozor na to, že pokud někomu ukradnete balíček, tak vás začne honit, není tedy na škodu je zabít. Až získáte všechny balíčky, tak jeďte zpět do klubu.

4) Mike Toreno

Spolu s dalším chlápkem pojedete pro Mike Torena, který byl chycen gangy a jediná jeho naděje je mobil, kterému ale docházejí baterky. Takže jeďte nejdřív k prvnímu místu, což je stavební parcela, další jsou doky a posledním místem je letiště. Vjeďte dovnitř a před bránami najdete mrtvolu strážce, zbyla po něm desert eagle. Jeďte na runway, nyní budete muset najít, kde Mika drží, pomocí síly signálu poznáte, jestli jste blízko němu nebo ne. Mike je ukrytý v dodávce, kterou chrání dva chlápci na motorce. Všechny je zabte, čímž osvobodíte vězně. Rozstřílejte dodávku a naskočte na přistavenou limuzínu. Až projedete bránou lestiště, tak získáte 3. úroveň hledanosti, jeďte do Pay N Spray a pak směrem k baru Pleasure Dome. Během cesty nesmíte mít žádnou hledanost a moc nevyvádějte.

5) Outrider (zadání mise je u garáže)

Máte odjet k benzínce, kde na vás čeká 4 dveřový sedan. Jeďte tam a semele se škrcení v autě. Nakonec se vše vyjasní a spolu s novými kumpány pojedete na určené místo. Najdete tam bazuku, sniperku a motorku sanchez. Naskočte na ní a jeďte. Na radaru se objeví červené čtverečky, jeďte tam napřed a nechte dodávku na pokoji. Vašim úkolem je uvolnit cestu před gangy, takže bazukou střelte do aut a zbytek dodělejte samopalem. Takto zničte několik překážek a snažte se, aby dodávka nedojela k nim, jinak o ni přijdete.

6) Snail Trail (zadání mise je u garáže)

Poručík Tenpenny vás opět navštívil. Pokecáte spolu a zjisíte, že potřebuje, abyste se zbavil jednoho novináře a jeho informátora. Takže seberte motorku, třeba toho Sancheze z předchozí mise a jeďte na nádraží. Úkol je prostý, vlak se rozjede a pojede směrem do Los Santos, takže stačí následovat koleje, které povedou na stanici Market Station v Los Santos. Až tam dojedete, tak počkejte až vystoupí novinář, objeví se vám měřič odhalení. Pořád seďte na motorce a čekejte co dál. Novinář půjde po schodech nahoru a zavolá si taxík, pořád na motorce za ním jeďte, ale držte bezpečnou vzdálenost. Následujte taxík až na molo, kde uvidíte novináře i jeho informátora, připravte si sniperku a zastřelte ho.

7) Ice Cold Killa

Úkol lze splnit pouze v době od 20:00 do 6:00. Od Cesara dostanete pistoli s tlumičem. Dojeďte do Pleasure Dome, ale stráže vás nepustí dovnitř. Kousek pod mostem najdete lešení, vylezte po něm nahoru a pak skočte na střechu, odtud vlezte oknem dovnitř. Běžte po schodech dolů za Jizzy. Po pokecu se strhne mela, zabte všechny jeho ochránce a běžte ven. Naskočte do limuzíny, nebojte se, má stejně pomalé vozidlo jako je to vaše. Rozstřílejte mu vozidlo a seberte telefon.

Poznámka ScoKinga : Před tím, než polezete dovnitř, prostřílejte limuzíně před domem kola. Věřte mi, že ji pak dohoníte asi o 300% rychleji ;-)

8) Pier 69

Tady pro změnu na vás čeká T-Bone, další chlápek ze syndikátu na odstřel. Dojeďte podle Cesara k molu 69. Cesar na vás čeká na střeše, bočními vchody se dostanete k němu nahoru. Mezitím Woozziho armáda zaútočí, chopte se sniperky a zastřelte všechny nepřátele na střeše. T-Bone si zavolá posily a přijde také Ryder. Běžte dolů s Cesarem a spolu zabte T-Bona. Ryder se snaží utéct a skočí do vody. Doplavte k člunům a začne vodní honička, samopalem ho mu zničte loď.

9) Toreno's Last Flight

Teď je na řadě Mike Toreno. Jeďte dle mapy na přistávací plochu, prostřílejte se nahoru, ale Toreno vám uletí. Seberte bazuku a naskočte na něco rychlého, vrtulník poletí podél dálnice, takže jeďte tímto směrem a stačí jedna přesná rána a sundáte ho dolů.

10) Yay Ka-Boom-Boom (zadání mise je u garáže)

Posledním úkolem, jak zničit syndikát, je umístění nálože do jejich továrny na crack. Skočte do auta a odjeďte do skrýše, kde dostanete auto s připravenými náložemi. Jeďte k továrně. Sniperkou odstřelte oba strážce u brány, pak vjeďte dovnitř a zabte tam každého, kdo se pohne. Auto dopravte k cisternám a tam ho zaparkujte. Probojujte se co nejrychleji ven a dojděte k bráně, přijede auto, zabte posádku a naskočte do auta. Vraťte se kousek zpět a uvidíte tam obří rampu. Vyjeďte po ni nahoru a přeskočte po kontejnerech ven.

c) Zero (na mapě Z)

Úkoly lze plnit po tom co odkoupíte jeho obchod za 30 000 $.

1) Air Raid

Chopte se rotačního kulometu a musíte sestřelit všechna letadla dřív, než vypustí bomby na antény.

2) Supply Lines

Pomocí dálkově řízeného letadla se budete snažit zabít 5 poslíčků. Není to jednoduchá věc, neboť letadlo se docela špatně řídí. Až je zabijete, tak nezapomeňte, že musíte mít dostatek paliva, abyste se vrátili zpět.

3) New Model Army

V této misi si vezmete pod kontrolou malý vrtulník s magnetem. Budete muset ochránit vozidlo, takže se snažte odstraňovat barely, dále sebrat lávku a položit ji na příslušné místo. Nakonec seberte minu a zničte tank.

d) Wu Zi Mu (na mapě W)

1) Mountain Cloud Boys

Jeďte za Wu Zi Mu, od jeho osobního strážce se dozvíte, že je slepý. No, podivné na tom je to, že jste s nim závodili v autě... Woozzie vás požádá, abyste ho doprovodili k jeho bázi. Jeďte tam a následujte slepce, který vás zavede k místu masakru. Po chvílí přijde konkurenční gang, ale stačí se prostřílet ven a zabít snipera. Na konec proběhne automobilová honička, vaším úkolem je řídit a Woozzieho nechte střílet.

2) Ran Fa Li

Vaším úkolem je šlohnout auto od nepřátelské triády. Jeďte na příslušné místo do garáží na letišti a skočte do auta. Při cestě ven však nepřátelé zatarasí vchody, takže se nesnažte jimi projet, neboť tím poškodíte fáro. Snažte se v podzemní garáži najít volný průchod a vyjet ven, Auto dopravte na požadované místo.

3) Lure

Ran Fa Li nemůže opustit Woozziho příbytek, neboť venku čeká konkurenční gang. Carl dostane nápad, že ze sebe udělá návnadu. Běžte ven a naskočte do připraveného vozu, jeďte s ním do Angle Pine a tam vás začnou honit chlápkové na motorce. Nesmíte je nechat, aby vám poškodili dveře u auta, jinak uvidí dovnitř a dozvědí se o připravené návnadě. Musíte projet poměrně nepříjemným terénem a auto nesmí být zničené. Na konci honičky dojedete k benzínově pumpě a oznámíte Woozziemu úspěch.

4) Amphibious Assault

Podmínkou pro splnění tohoto úkolu je mít určitou dovednost v plavání a potápění. Pokud nemáte, tak běžte k vodě a tam cvičte. Úkol je prostý, máte doplavat na tanker a umístit tam štěnici. Zpočátku vás hra povede za ručičku, takže budete vědět, kdy se máte potápět a tak. Až se dostanete na volné moře, tak okolo tankeru jsou 2 lodě, které vás mohou vidět. Nesnažte se plavat na hladině, ale vylezte a nechte si načerpat zásobu kyslíku a pak se zase potopte. Na tankeru pak dojděte do příslušného místa a umístěte tam to, co máte. Až se tak stane, skočte do vody a plavte zpět.

5) The Da Nang Thang

V této misi přijdete o všechny zbraně.

Úkol je snadný, nasedněte na vrtulník a poletíte postřílet pár chlápků na lodi. Vrtulník má ve výbavě rotační kulomet, což je pohodová zbraň, takže koste. Až vrtulník obletí loď, tak vyleze chlápek s bazukou a sundá vrtulník. Jakožto jediný přeživši s nožíkem doplavete na loď. Prvního chlápka zabte nožem a získáte od něho brokovnici, vylezte po bednách nahoru a zabíjejte chlápky a získáte od nich samopal Tec. Až se dostanete k místu, kde je díra na podlaze, tak slezte dolů a probojujte se ke kontejneru s uprchlíky. Střelte na visací zámek. Teď se vraťte k díře a vylezte nahoru a běžte na můstek. Probojujte se k Snakeheadovi a zabte ho katanou. Na mapě se vám rozsvítí modrý čtverec, tak běžte tam, čekají tam na vás uprchlíci a spolu s nimi odjedete pryč.

Poznámka ScoKinga : Nepůjde-li vám bojovat na lodi jen s nožem, zvolte jiný postup. Po pádu vrtulníku do vody není nikde psáno, že musíte hned na loď. Klidně si doplavte opatřit vestu a zbraň :-).


IV. Poušť

a) Mike Toreno

1) Monster

Máte za úkol projet monster-truckem 35 checkpointů během šest a půl minuty. Jednoduchý úkol, snažte se jen nespadnout do vody.

2) HighJack

V této misi s vámi bude Cesar, protože je to práce pro dva lidi. Nasedněte na motorku a jeďte do San Fierra za cílem. Až budete vedle kamionu, tak se snažte jet vedle kabiny (na levé straně kamionu), aby Cesar mohl přeskočit. Za chvíli kamion zastaví, protože Cesar vyhodil řidiče, vy se zmocněte řízení a odvezte náklaďák do garáže.

3) Interdiction

Vemte si nějaké auto (nejlíp asi BF před domem) a vydejte se na určené místo, kde si seberte bazuku a něco, co má kola. Dál pokračujte nahoru, kde chraňte vrtulník před ostatními (na radaru červeně). Bude jich celkově asi 5, po jejich likvidaci uvidíte animaci, jak vrtulník vyhodí balíček s prachama. Jeďte tedy pro něj na určené místo a tam jej seberte. Nakonec ho odvezte do garáže na mapě.

4) Verdant Meadows

Jeďte na letiště a tam ho za 80 000 kupte.

b) Airstrip

1) Learning to Fly

Po koupi letiště jděte do bodu, budete mít hovor a pak se musíte učit létat. Vždy přistupte k televizi a ta vám ukáže malou ukázku. Hra vás sama naviguje, takže psát postup je zbytečné. Snad jen doporučit pevné nervy, po čase to chytíte do ruky.

2) N.O.E.

Nastupte do letadla a leťte na určené místo. Jenomže to má dva háčky, jeden je, že na to máte 10 minut, ale to je v pohodě. A ten druhý je v radarech vojáků. Na boku máte metr, který vám ukazuje jak moc jste vysoko, když ho naplníte, tak na vás vyšlou stíhačky a budete sestřeleni. Snažte se letět co nejvíce dole a pak po dosažení daného bodu se vraťte na základnu.

3) Stowaway

Po skončení animace ihned vystartujte a jeďte na rampu letadla (nemusí se to podařit napoprvé). V letadle dávejte bacha na výbušné sudy, zabijte stráže a od posledního si vezměte padák. Pak někam do letadla hoďte výbušninu a vyskočte ven. Ve vzduchu si otevřete padák a vyberte cíl přistání.

4) Black Project

Propližte se k místu na mapě, je jedno jestli tiše nebo budete hned zabíjet, alarm spustíte tak či tak. Ale jinak se dostaňte na věž a odtud sniperkou postřílejte vojáky a rozbijte světla. U označeného místa rozbijte plot a skočte dovnitř. Prozatím uvnitř zabíjejte tiše, ale potom se na to vykašlete, koste všechny M4kou. V druhém komplexu je místnost s radarem, který vypněte. Pokračujte do místnosti s kartou, kterou otevřete dveře a seběhněte po schodech, zatímco budete zabíjet vojáky. Úplně dole seberte Jet Pack a vyleťte nahoru a pak ke Truthovi na horu.

5) Green Goo

S Jet Packem leťte k vlaku, zabijte vojáky a potom zničte bedny. V jedné z beden bude věc se zeleným paprskem, seberte ji a leťte zpět na letiště, kde ji předejte Truthovi. Tímto jste splnili všechny mise pro letiště, u budovy vás vždy bude čekat Jet Pack a taky vám bude maximálně vydělávat 10 000.


V. Las Venturas

a) Four Dragon Casino

1) Fender Ketchup

Tato mise je poměrně vtipná, musíte vystrašit jednoho týpka tím, že s ním budete dělat různé kousky s autem. Jezděte s ním rychle, dělejte otočky přes ručky a třeba s ním jeďte na skokánek. Hlavně neudělejte silnej čelní náraz, to by ho zabilo. Osobně jsem s ním jel po dálnici z Las Venturas do Los Santos, která je kousek od kasina. Poté, co ho vystrašíte, jej odvezte zpět.

2) Explosive Situation

Vydejte se do lomu, po krátkém videu se dostaňte dolů. Dole nasedněte do velkého náklaďáku, přejeďte přes všechny 4 bedny a vždy z nich vemte dynamit. Je to omezené časovým limitem dvou a půl minuty, ale to v pohodě stihnete. Potom, co posbíráte všechen dynamit, vám stráže zablokují cestu. Hra vám bude sama ukazovat cestu jak se dostat ven, tak popadněte motorku a sledujte červené šipky. Úplně nahoře přeskočte přes červený plot za pomocí malého písečného kopce, nebo se můžete prostřílet skrze ochranku.

3) You've Had You Chips

Jeďte k určené továrně, přelezte plot a zničte modré auto. Pak běžte dovnitř, po krátké animaci se schovejte ke kontejnerům, protože vyběhnou dva chlápci a jeden má Spas. Uvnitř všechny zabijte a pak zničte označené stroje. Při odchodu bacha na týpka s Spasem na kontejneru. Vraťte se za Woozim.

4) Don Peyote

Šlohněte si nějaké auto se čtyřmi dveřmi a jeďte na určené místo. Odvezte Paula a Maccera na hadí farmu a tam po videu zabte čtyři kovboje. Pak je odvezte k určenému kasinu.

5) Fish in Barell

Jedná se pouze o video, kde se podepisuje smlouva.

6) A Home in the Hills

Jakmile vyskočíte z letadla, tak hned plachtěte na střechu vily. Tady chvíli střílejte přibíhající šmejdy a pak vstupte do vily. Uvnitř zabíjejte dál a dál, dokud se nedostanete ke vchodu, kde uvidíte jak ten parchant nastupuje do auta a ujíždí. Nasedněte do auta poblíž a vydejte se za ním. Střílejte do něho uzinou dokud nebouchne a máte hotovo.