Jdi na obsah Jdi na menu
 


návod na GTA San Andreas 3


1) Intensive Care

Jeďte k nemocnici vyzvednout Johnyho, ale dozvíte se, že byl odvezen ambulancí. Na mapě se vám ukáží tři ambulance, jednu si vyberte a jeďte za ní. Zkuste do ní nabourat či střelit a pokud nezastaví a naopak bude ujíždět, tak je to ta pravá. Kdybyste se nestrefili, tak zkuste jinou. Pokud tedy budete mít tu správnou, tak do ní střílejte nebo narážejte dokud řidiči nevystoupí, zabte je a ambulanci odvezte na určené místo.

2) The Meat Bussiness

Jeďte s Kenem k masně a vejděte. Uvnitř všechno pozabíjejte (bacha, aby Ken nezůstal uvězněn v mrazáku), poté co vše zabijete, opusťte budovu a odvezte Rosenberga zpět do kasína.

3) Freefall

Vydejte se na letiště pro letadlo. Leťte s ním za cílem, což je soukromý tryskáč. Poté, co se k vám bude blížit, pomalu to otáčejte a pak za ním leťte a snažte se trefit do červeného kruhu nad ním. Uvidíte super přestup. Uvnitř dostanete první pohled se zaměřováním, klávesami vlevo, vpravo se můžete schovávat za rohy. Takto zabijte čtyři mafiány a pak kapitána. A nakonec s tryskáčem přistaňte na letišti (runaway).

4) Saint Mark's Bistro

Teď se podíváme do starého dobrého Liberty City. Jeďte na letiště, nastupte do letadla a leťte na určený bod. V animačce uvidíte kousek zasněženého Liberty City, pak se ocitnete v bistru a bude po vás kosit pár mafiánů. Všechny postřílejte a pokračujte až ven, kde ze schodiště zabte zbytek a hlavně bosse (je označený).

c) Madd Dogg

Madd Dogg

V animačce zjistíte, že se Madd Dogg chystá skočit ze střechy. Běžte pro určené auto s bednami a jeďte zpět k domu. Budete jezdit s autem dopředu a dozadu, abyste chytli Madd Dogga. Takhle s tím autem jezděte, dokud se neodhodlá ke skoku, musíte jej chytit a pak odvézt do nemocnice, ale tak, aby to přežil.

d) Heist - Four Dragon Casino

1) Architectural Espionage

Nejprve si obstarejte vestu a pořádnou výzbroj. Jeďte k místu, kde zabte fotografa a po něm seberte foťák. Pak se vydejte do budovy, před kterou si nechte stát auto či motorku. V budově u přepážky říkejte ženě pořád ano. Po rozhovoru jděte do nejvyššího patra, tam ale zjistíte, že je tam ochranka, takže jděte do druhého patra a tam rozbijte označený stroj. Vyběhněte zpět nahoru, vyfoťte plán a pak se pomalu vracejte dolů. Zhruba na každém schodu vás bude čekat jeden strážný, hned nahoře budou dva, tak bacha. Dole jsou asi čtyři, tak je zabte a běžte ven. Tady na vás čeká vaše auto - rychle ujeďte ke kasinu.

2) Key to Her Heart

Jeďte na určené místo, kde uvidíte nastupovat krupiérku do auta. Sledujte ji do Sex Shopu, uvnitř vstupte do kruhu a po animaci se převlečte. Opět sledujte krupiérku až k jejímu příbytku. Poté co vejde dovnitř čekejte na chodníku na chlápka s "robertkem J", zabijte ho a seberte mu tu věc. Pak jděte k ní domů a po animaci je mise hotova. Ale to není vše, hlavním účelem této mise je získat kartu do kasina, takže s ní choďte a věnujte se jí dokud vám nebrnkne a neřekne vám něco o klíčích od bytu. Mnohem lepší řešení je ji zabít, zavolá vám Woozie a řekne, ať jdete do jejího bytu a tu kartu vezmete. Tak to i proveďte.

3) Dam and Blast

Vydejte se na letiště a tam si vemte připravené letadlo. Leťte na určené místo, ale hodně vysoko. Na místě vysoko uvidíte kruh, kterým proleťte a pak vyskočte z letadla. Po animaci si otevřete padák a doplachtěte na určené místo. U kontejneru seberte nůž a za pomocí plížení a tichého zabíjení se zbavte dvou stráží. Uvnitř přehrady všechny zabte, tak jako venku a položte výbušniny ke generátorům. Dále pokračujte k východu, ale policajti vás chytí, ve videu uvidíte, jak skáčete dolů do vody. Tím je mise hotova.

4) Cop Wheels

Máte 12 minut na šlohnutí čtyř motorek a odvezení na náklaďák, který krouží po dálnici. Dvě jsou na místě, ale ty ostatní dvě se začnou hýbat až ve vaší přítomnosti - to však není problém J. Vždy když seberete motorku, tak s ní jeďte k náklaďáku a najeďte na něj. Chvíli počkejte a jeďte pro další.

5) Up,Up and Away !

V této misi si obstarejte vestu + sniperku a pak jeďte na vaše letiště, kde si vemte Jet-Pack a leťte na určené místo. Přistaňte někde v ústraní na věži a postřílejte všechny vojáky. Pak ovládněte minigun a sestřelte dva vojenské vrtulníky. Jakmile vše úspěšně zlikvidujete, nasedněte do vrtulníku a leťte na místo na mapě. Na místě magnetem přichytněte obrněný vůz a odleťte s ním na vaše letiště. Tam jej položte a s helikoptérou přistaňte kousek vedle.

6) Breaking the Bank at Caligula's

Jděte do označeného kasina, ale beze zbraní (jako v rukách). Pokračujte ke dveřím, které otevřete kartou, dál do místnosti s generátory a tady do větrací šachty hoďte slzák. Postupujte dál ke dveřím, které opět otevřete kartou od Millie. Dojděte ke konci a nasedněte na vysokozdvižný vozík. Vozíkem zdvihněte vrata, aby mohli vjet ostatní členové. Tohle byste měli zvládnout během čtyř minut. Dále vám naskočí sedmiminutový limit, zabíjejte nepřátele na radaru, ale hlídejte si vaše spolupracovníky - musí přežít. Pokračujte dolů k sejfu, kde seberte výbušninu a jděte zpět ke generátorům (v té místnosti jsou dva šmejdi). Tam položte nálože na generátory a pak to v bezpečí odpalte. Po odpálení a vyrabování sejfu postřílejte všechny mafiány a odveďte další členy k dodávce. Po animaci běžte k výtahu, cestou bacha na mafiány i v horním patře. Dále jděte na střechu, bude po vás kosit vrtulník, ale ten ignorujte a utíkejte po střechách k padáku. Skočte ze střechy a pokuste se doplachtit na protější střechu. Pokud se vám to nepodaří, tak se nic neděje a prostě tak či onak se dostaňte na vaše letiště. Dostanete moc hezkou odměnu.

e) Tenpenny a Pulaski

1) Misappropriation

Vydejte se na určené místo, ale nechoďte přímo k cíli. Před místem se zastavte a běžte pěšky po kraji hory. Takto se pližte dokud neuvidíte svůj cíl, který zabte a seberte po něm kufřík. Hotovo.

2) High Noon

Ještě než vstoupíte do kruhu, si nachystejte zbraň, abyste ji hned měli po skončení animace. Jakmile skončí animace, tak Pulaskimu prostřelte gumy u auta. Pak po něm koste uzinou a případně když se někde zastaví, tak vystupte a použijte vše, co máte. Takto se s ním budete třeba honit přes půlku pouště, takže mu zničte auto a pak ho přejeďte (pokud stihl vystoupit :-)).

VI. Návrat do Los Santos

a) Madd Doggova vila

1) Vertical Bird

Po dobytí vily dostanete úkol od Torena. Naskočte do vozu a jeďte ke člunu a odtud doplujte k letadlové lodi, měli byste vidět, jak se dveře pomalu zavírají, takže co nejrychleji se dostaňte dovnitř. Uvnitř se probojujte k řídícímu centru SAM a vypněte obranu. Dle mapy se dostaňte k hangáru a šlohněte tryskač Hydra. Tenhle mazlíček umí vertikálně stoupat i klesat, což je super. Ovládání je jednoduché, NUM 8 a NUM 2 ovládáte polohy trysek.

S letadlem odleťte k přístavu, kde jsou lodě, tam někde si nastavte trysky, abyste se mohli vznášet ve vzduchu, pak pohodlně ničte jednu loď za druhou. Letadlo dovezte k hangáru na letiště, které jste si koupili. Odteď si můžete vesele létat v Hydře a pokud by se v hangáru neobjevila, tak kousek od vás je vojenská základna, kde si můžete takového mazlíčka taky sehnat.

2) Home Coming

Vraťte se Sweetem domů, po okolí se potuluje spousta dealerů a Ballasů, je čas očistit ulice od špíny. Chopte se nějakého samopalu a zabte všechny dealery, pak se vrhněte na Ballasy, čímž vyprovokujete válku. Zničte nepřátele v několika sledech, po okolí se budou objevovat brnění a srdce, takže se nebojte. Až zničíte všechny nepřátele, tak jste vyhráli.

3) Cut Throat Business

Madd Dogg je naštvaný na OG Loca, neboť používá jeho rýmy. Spolu s ním naskočte do vozu a jeďte za OG, který teď má interview. Až dorazíte na příslušné místo, tak se strhne honička na vznášedle. Budete se s ním prohánět nejen po vodě, ale také na souši, pak následuje honička na motokáře. Dejte si pozor, abyste se nevymlátili, stačí OG Loca pronásledovat, není nutné ho zabíjet. Honička skončí u nahrávacího studia, kde OG dostane co proto.

b) Grove Street - Sweet

1) Beat Down on B-Dup

Spolu se Sweetym + pár dalších zelených hochů z ulice jeďte k Glen Parku, kde opět zabíjejte Ballasy, abyste rozpoutali válku. Po vybití dostatečného množství nepřátel se spustí animace, kde uvidíte dům, ve kterém pobývá místní šéf gangu. Běžte tam a zabte všechno co se hýbe.

2) Grove 4 Life

Další dobývání území, spolu se Sweetym jeďte na nepřátelské území a obsaďte aspoň dvě z nich. Pak odvezte Sweetyho domů.

c) Riots

1) Riot

Stačí zavézt Sweetyho zpět domů, cestou se vyhýbejte vybuchujícím vozům.

 

2) Los Desperados

Cesar vás požádá o pomoc. Spolu s ním jeďte k jeho gangu na nádraží. Jeďte na dobyté území Vangosu a postupně zabíjejte všechny nepřátelské gangy. Jediným problémem by snad mohl být chlápek s raketometem, jinak nic vážného.

3) End of the Line

Čas zúčtování. K získání této mise je nutné obsadit určitý počet území. Až jich obsadíte dostatečné množství, tak běžte ke Sweetymu a dostanete úkol. Jeďte na určené místo, kde zrovna probíhá večírek jen pro zvané. Nebudete však puštěni dovnitř. Poblíž najdete bojové vozidlo od SWAT, které šlohněte a prorazte přední obranu, uvnitř se dejte do budovy. V budově je spousta nepřátel, prostřílejte se jimi až k Smokymu, kterého nakrmte čerstvým olovem do těla. Pokračujte v cestě, spustí se animace a pak máte 7 minut na útěk z budovy. Někde poblíž najdete hasičák, který vám pomůže překonat oheň, nepřátel si moc nevšímejte, normálně to proběhněte ven. Až se dostanete ven, tak uvidíte, jak se Sweety veze na hasičském voze, takže naskočte do auta, které tam náhodou stojí a jeďte za ním. Po čase se objeví požadavek, abyste najeli tak blízko, aby Sweety mohl skočit na vaše auto. Sweety se chopí řízení a na vás zbyde samopal, takže koste po všem, co se za vámi honí a pak už je jen konec.